اخبار مهم ورزشی

شايد از ملكيان به عنوان يكي از دستيارانم استفاده كنم
مايلي‌‌كهن: دلال‌ها و لمپن‌ها من را سرمربي تيم نكردند

 سرمربي سايپا در واكنش به صحبت‌هاي قلعه‌نويي گفت: خدا را شكر مي‌كنم كه من را لمپن‌ها و دلال‌ها سرمربي تيم نكردند.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، محمد مايلي كهن در حاشيه مراسم توديع و معارفه مديرعامل باشگاه سايپا اظهار داشت: من تا امروز جلسه اي با مديرعامل جديد باشگاه نداشتم و خواسته خاصي هم ندارم. علت اينكه جلسه اي هم نداشتيم اين بود كه تيم ما به تعطيلات رفته است.
وي در مورد حضورش در سايپا و شايعه بركناري‌اش گفت: بار سوم است كه به سايپا مي‌آيم و خود را جزيي از خانواده سايپا مي‌دانم. در مورد رفتن هم هر زمان كه بخواهند مي‌روم و مشكلي در اين زمينه ندارم.
مايلي‌كهن در مورد امير قلعه‌نويي و صحبت‌هايي كه انجام داده گفت:‌ ايشان خودش گفته استاد حاشيه‌ها است. اما من به دنبال حاشيه‌ها نيستم. من سر كسي را كلاه نمي‌گذارم. من نمي‌گويم بچه جنوب شهر هستم و در شمال شهر زندگي كنم و ماشين گرانبها سوار شوم. ماشين گران قيمت به آدم شخصيت نمي‌دهد و با پول زياد و ماشين گرانقيمت شخصيت به كسي داده نمي‌شود.
وي ادامه داد: با اين چيزها نمي‌توان به جايي رسيد. قلعه‌نويي گفته است با سفارش كسي به من تيم داده‌اند. اي كاش ايشان شفاف‌تر صحبت كرده بودند اما من مي‌گويم بنده به سفارش لمپن‌ها و دلال‌ها سرمربي تيم نشده‌ام و خدا را شكر مي‌كنم كه چنين اتفاقي براي من نيفتاده است.
وي در مورد نامه كميته انضباطي به باشگاه سايپا گفت: بهتر است از رئيس كميته انضباطي سئوال كنيد. من چنين نامه‌اي را نديده‌ام.
مايلي‌كهن در مورد شناخت از آرش كوشا مديرعامل باشگاه و پوستين دوز مديرعامل گروه خودروسازي اظهار داشت:‌ از كوشا شناختي ندارم. پوستين دوز نيز يك مرتبه محبت كرد و قبل از ديدار با پرسپوليس به هتل تيم آمد. ايشان فوق‌العاده آدم ورزشي هستند و اكثر بازيكنان را با اسم كوچك مي‌شناسد كه اين مسئله برايم خيلي جالب توجه بود.
مايلي‌كهن در مورد اظهارات ملكيان يكي از هيات مديره باشگاه در مورد كادر فني و نارضايتي‌اش از عملكرد فني فوتبال گفت: ايشان به مسئله فني ورود كرده است. بنابراين شايد در آينده از ايشان به عنوان يكي از دستيارانم استفاده كنم. ايشان با 31 سال سن كه تجربه زيادي هم دارند حرف‌هاي تخصصي زيادي زدند اما بايد يك نكته بگويم؛ مايلي‌كهن را همه مي‌شناسند. من حق بچه ديگري را به حق بچه خودم ترجيح نمي‌دهم. شايد برخي دوستان مي‌خواستند به تيم بازيكن بدهند.
وي يادآور شد: در دوره‌هاي گذشته كه سايپا 7 يا 8 ميليارد تومان هزينه كرد و تيم در آستانه سقوط بود چرا ملكيان صحبت نكرد. اكنون ما 3,5 ميليارد تومان هزينه كرده‌ايم. بازيكني كه فصل قبل 240 ميليون قرارداد داشت امسال با حضور من 160 ميليون قرارداد امضا كرده است. نام اين بازيكن ابراهيم ميرزاپور است.

/ 0 نظر / 20 بازدید