اخبار مهم سیاسی

مهمترین اخبار روز را در این بخش می توانید مشاهده نمایید .

آیا سخنان گستاخانه فائزه علیه رهبری و نظام را شنیده اید؟ پس از انتشار اخباری مبنی بر حضور آخرین فرزند اكبر هاشمی رفسنجانی در اغتشاشات روز 13 آیان ، چهار اتحادیه بزرگ دانشجویی با صدور بیانیه نسبت به این موضوع به شدت واكنش نشان دادند و از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستند تا در معرفی فرزندانش به دستگاه قضایی پیش قدم شود.

دراین نامه سرگشاده كه اتحادیه جامعه اسلامی، دفتر تحكیم وحدت، بسیج دانشجویی و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشجویان آن را امضا كرده اند، همچنین به مختصرا برخی سوابق چهار فرزند هاشمی رفسنجانی توضیح داده شده است.
متن كامل این نامه سرگشاده به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای هاشمی!

حدیث ریزش مجاهدین صدر اسلام را پس از رحلت پیامبر بارها خوانده‌ایم و هر بار صد افسوس می‌خوریم كه چرا افرادی همچون طلحه و زبیر اینگونه به دام نفس افتادند و خانه آخرتشان را بیهوده خراب كردند. بی‌گمان در كنكاش این انحراف، صدها دلیل و سند می‌توان اقامه كرد اما حكایت روایتی كه می‌گوید "زبیر از ما بود تا زمانی كه فرزندش بزرگ شد " این آیه قرآن را برایمان گوشزد می‌كند كه در مال و فرزندانتان آزمایش گنجیده است. آزمایشی كه زبیر از آن ناموفق بیرون آمد و كار را تا بدانجا پیش برد كه مقابل مولای زمانش شمشیر كشید.
برادر گرامی، آقای هاشمی!

بی‌گمان خود حضرتعالی نیز از فعالیت‌های خانواده‌تان علیه نظام جمهوری اسلامی حداقل در بازه انتخابات اخیر (اگر نخواهیم پرونده‌های سابق را ذكر كنیم) آگاه هستید.

دختر شما فائزه در تجمع غیرقانونی 25 خرداد یكی از عوامل تحریك‌كننده مردم بود كه گویا به شما علت حضورش را خوردن ساندویج گفته بود. ایشان در تجمع آشوبگران در روز قدس و بسیاری دیگر از تجمعات به ظاهر اعتراض‌آمیز كه عملا به سر دادن شعار علیه جمهوری اسلامی و دیگر آرمان‌ها تبدیل می‌شد، حضور یافته و نقش موثری در تحریك معترضین داشته است. اگرچه وی در یكی از این تجمعات بازداشت و پس از 24 ساعت رهایی یافت. آیا تاكنون فایل صوتی افاضات ایشان علیه رهبری و نظام را شنیده‌اید كه چگونه گستاخانه هتك حیثیت می‌كنند!؟

همسر گرامی شما، در 22 خرداد بعد از رای دادن چنین فرمودند كه "اگر موسوی رای نیاورد تقلب گردیده است و مردم به خیابان‌ها بریزند. " فرزند دیگر شما محسن هاشمی كه مدیر عامل مترو می‌باشد، تلاش خود را برای پیروزی یك كاندیدای خاص با استفاده از اموال بیت المال انجام داد به طوری كه Lcd ایستگاه های امام خمینی (ره) كه به منظور پخش آگاهی در نظر گرفته شده است مدام در حال پخش موسیقی فیلم مستند انتخاباتی میر حسین موسوی و طرفداران او بود.

پسر كوچكتر شما مهدی نیز كه یكی از عوامل اصلی این اغتشاشات بود با فعالیت‌های رسانه‌ای در تخریب اركان نظام، دولت، سپاه و بسیج و همچنین تجهیز اوباش برای بر هم ریختن اوضاع شهرها، پرداخت مبالغ هنگفت برای ستاد یكی از كاندیداها و برداشت از بیت‌المال با اهداف سیاسی و ... پرونده سیاسی را از خود باقی گذاشته است.

و اما در آخرین مورد فرزند برومند دیگری از خانواده شما یاسر، در 13 آبان با لیاس مبدل به تحریك غتشاشات‌كننده‌ها برای آشوب می‌پرداخت.

آنچه كه در ابتدای نامه خدمتتان عرض شد تاكید بر این نكته بود كه هیچ كدام از دوستداران انقلاب از ریزش سران انقلاب خوشحال نمی‌شوند و دوست دارند آنها را همچنان در قامت یك انقلابی ببینند.

لذا بر طبق موارد یاد شده از خانواده جنابعالی، از شما تقاضا داریم از این اعمال زشت و موهن خانواده‌تان تبری بجویید و به صراحت اعلام كنید كه اگر به دلیل خطاهای نابخشودنی خانواده‌تان در جفا به ملت، خودتان در معرفی ایشان به دستگاه عدالت پیش قدم می‌شوید و آنها را به قاضی وا می‌گذارد تا همه چیز آشكار و شفاف گردد. آقای هاشمی بگذارید تاریخ نام خوشی را از شما در كتاب قطورش بنگارد و امیدواریم هر چه صریح تر این اقدام انقلابی از طرف شما اتفاق افتد؛ پیش از آنكه دیر گردد و تاریخ برخی انقلابیون صدر اسلام تكرار گردد.

/ 0 نظر / 26 بازدید