رابطه بنز قلعه‌نویی و شکست‌های سایپا در لیگ برتر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مدیران باشگاه سایپا تلاش زیادی کردند مراسم باشکوهی برای تودیع و معارفه مدیرعامل برگزار کنند و در این زمینه هم تا حدود زیادی موفق بودند. چهره‌های فرهنگی و ورزشی بسیاری در این مراسم حضور داشتند. نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی در این مراسم حضور داشتند ضمن اینکه نعمت پوستین دوز مدیر عامل گروه خودرو سازی نیز آمده بود.

*عباس جدیدی قهرمان سابق کشتی جهان، عزیز محمدی؛ رئیس سازمان لیگ،علیرضا علیپور؛ دبیر ستاد منشور اخلاقی، مجتبی شریفی؛ رئیس کمیته انضباطی، حمید استیلی؛ سرمربی و امیر مهریزی؛ مدیرعامل باشگاه استیل آذین، هادی ساعی، حسین رضازاده از اعضای هیات مدیره باشگاه از جمله میهمانان سرشناس دیگر این مراسم بودند.

*در پلاکاردهایی که برای خوشامد گویی به میهمانان در جلوی در سالن نصب شده بود یکی مربوط به علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی بود که البته وی نیامده بود.

*این مراسم باشکوه البته تحت تاثیر حضور محمد مایلی کهن و مصاحبه‌هایش قرار داشت به طوری که در ابتدای نشست زمانی که خبرنگاران قصد مصاحبه با او را داشتند برگزار کنندگان از خبرنگاران خواستند مصاحبه را به بعد از مراسم موکول کنند.

*مایلی کهن در پایان مراسم پاسخگوی خبرنگاران بود و بعد از حملات کلامی‌اش به امیر قلعه‌نویی و ملکیان عضو هیات مدیره باشگاه سایپا در پاسخ به سئوال خبرگزاری فارس در مورد اینکه چه رابطه‌ای بین بنز امیر قلعه‌نویی و زادگاهش با شکست‌های متوالی سایپا وجود دارد گفت: من این رابطه را در صحبت‌هایم گفتم، اما شما نگرفتید.

*احمد مددی مدیر ارتباطات باشگاه سایپاو افسانه حسن زاده از اعضای روابط عمومی باشگاه در پذیرایی از خبرنگاران سنگ تمام گذاشتند و در نهایت احترام با نمایندگان رسانه‌های گروهی رفتار کردند.

/ 0 نظر / 25 بازدید