از کرامات جنبش سبز اموی: تشرف حاج خانم کیلنتون به اسلام آمریکایی!!

او تصریح کرد: جنبش سبز ایران را به دلیل توبه پنهانشان از راه امام خمینی(ره) بهترین گزینه برای تحقق همه جانبه اسلام آمریکایی در ایران می داند. کلینتون اضافه کرد تمامی کمک های پیشین من به جنبش سبز بر اساس همین دلدادگی به روش فکری این جریان بوده است.
قابل ذکر است کلینتون پیشتر طی سخنانی در وزارت خارجه آمریکا به نقش شبکه مجازی Twitter و بهره گیری دولت متبوعش از این شبکه در کنترل و هدایت آشوبهای خیابانی پس از انتخابات ایران اعتراف کرده گفته بود: امروز ما از ابزارهای جدید استفاده می کنیم. برخی شاید ایام آشوبهای بعد از انتخابات ایران را بیاد داشته باشند که از طریق Twitter افراد می فهمیدند که باید کجا بروند و چه اتفاقی قرار است رخ بدهد.

به گزارش سرویس بین الملل جهان، وی که در کنفرانسی در ساختمان رونالد ریگان در وزارت خارجه آمریکا سخن می گفت، اظهار داشت: برخی از همکاران ما در وزارت خارجه وقتی بنا به دلایل فنی قصد تعطیلی Twitter را داشتند، آنها (آشوبگران) در تهران خواستار Twitter بودند و می گفتند: شما نمی توانید این شبکه اینترنتی را تعطیل کنید چرا که تظاهرات کنندگان در تهران به آن وابسته هستند.

هیلاری کلینتون با نام بردن از "الیزابت باگلی" نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در طرح مشارکت جهانی، ابراز امیدواری کرد که وی بتواند ضمن توسعه این روش، امکان دسترسی مشابه را برای مردم سایر کشورها از طریق توسعه سازمانهای غیر دولتی (NGO) فراهم سازد.


/ 0 نظر / 28 بازدید